Jaka pokrywa na zbiornik na gnojowicę

Zbiorniki na gnojowicę w większości przypadków umiejscowione są na zewnątrz budynków gospodarczych. Zbiorniki takie często zajmują dużą powierzchnię, dlatego inwestor powinien znaleźć dobre miejsce na taki zbiornik. W niektórych przypadkach może okazać się, że po takim zbiorniku będzie odbywał się ruch aut lub sprzętów rolniczych typu ciągnik, przyczepa, rozrzutnik.

Firmy, które dostarczają zbiorniki na gnojowicę mają w swojej ofercie płyty wierzchnie na zbiorniki wytrzymujący ruch aut czy to osobowych czy to ciężarowych, jest to wydatek w różnych firmach od 300-600zł. Ciekawą poradę otrzymaliśmy z firmy ABC Szamba betonowe.

Pytanie czy Klient będzie też wykonywał płytę gnojową na zbiornikach, wtedy podczas wylewania tej płyty można dodatkowo taką płytę dozbroić z prętów fi 10-12 wtedy koszt dozbrojenia takiej płyty to koszt 100-200zł.

Z pewnością taka płyta będzie przenosić większe obciążenie aniżeli dostalibyśmy jedną płytę wzmocnioną od producenta zbiorników o tych samych wymiarach co zbiornik. Płyta gnojowa będzie z pewnością większa od zbiornika/zestawu zbiorników, więc obciążenie będzie roznosić się na boki.

Be the first to comment on "Jaka pokrywa na zbiornik na gnojowicę"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*